Tidtabeller

 

Välj tidtabell:

  » Tidtabell 8 augusti - 28 augusti 2022
  » Tidtabell 29 augusti - 18 december 2022

« tillbaka

 

Stockholm - Mönsterås/Kalmar/Öland (8 augusti 2022 - 28 augusti 2022)

 

Avg Alla dagar Alla dagar  
Cityterminalen 09.45 13.00  
Rast i Ringarum      
Ank      
Mönsterås, E22 14.50 18.05  
Kalmar Centralstation 15.25 18.40  
Färjestaden, Brofästet 15.45 19.00  
Glömminge 15.55 19.10  
Rälla 16.05 19.20  
Borgholm, Resecentrum 16.15 19.30  
Köpingsvik 16.25 19.40  
Ormöga 16.30 19.45  
Föra 16.40 19.55  
Södvik 16.45 20.00  
Källa 16.50 20.05  
Löttorp, vid OKQ8 17.00 20.15  
Böda 17.15 20.30  
       
       

 

 

 

Öland/Kalmar/Mönsterås - Stockholm (8 augusti 2022 - 28 augusti 2022)

 

Avg Alla dagar Alla dagar  
Böda 07.15 13.45  
Löttorp, vid OKQ8 07.30 14.00  
Källa 07.35 14.05  
Södvik 07.40 14.10  
Föra 07.45 14.15  
Ormöga 07.50 14.20  
Köpingsvik 08.00 14.30  
Borgholm, Resecentrum 08.10 14.40  
Rälla 08.25 14.55  
Glömminge 08.30 15.00  
Färjestaden, Brofästet 08.40 15.10  
Kalmar Centralstation 09.00 15.30  
Mönsterås, E22 09.35 15.05  
Ank      
Rast i Ringarum      
Cityterminalen 14.45 21.15  

 

 

« tillbaka