Tidtabeller

 

Välj tidtabell:

  » Tidtabell 19 april - 19 juni 2022
  » Tidtabell 20 juni - 10 juli 2022
  » Tidtabell 11 juli - 7 augusti 2022
  » Tidtabell 8 augusti - 28 augusti 2022
  » Tidtabell 29 augusti - 25 september 2022

 

Boka din resa nu.
 

Tidtabell 19 april 2022 - 19 juni 2022

Stockholm - Mönsterås/Kalmar/Öland

(19 april - 19 juni 2022)

 

Avg Mån, Tis & Tors +11/6 Söndagar   Fredagar + ons 25/5                                
Cityterminalen 10.00 12.00   16.30  
Rast i Ringarum          
Ank          
Mönsterås, E22 15.05 17.05   21.35  
Kalmar Centralstation 15.40 17.40   22.10  
Färjestaden, Träffpunkten 16.00 18.00   22.30  
Glömminge 16.10 18.10   22.40  
Rälla 16.20 18.20   22.50  
Borgholm, Resecentrum 16.30 18.30   23.00  
Köpingsvik 16.40 18.40   23.10  
Ormöga 16.45 18.45   23.15  
Föra 16.55 18.55   23.25  
Södvik 17.00 19.00   23.30  
Källa 17.05 19.05   23.35  
Löttorp, vid OKQ8 17.15 19.15   23.45  
Böda 17.30 19.30   24.00  
           
           

 

 

 

Öland/Kalmar/Mönsterås - Stockholm

(19 april - 19 juni 2022)

 

Avg Mån, Ons & Fred Sön 29/5           Tors & Sön +tis 24/5                           
Böda 07.15 11.45 14.30
Löttorp, vid OKQ8 07.30 12.00 14.45
Källa 07.35 12.05 14.50
Södvik 07.40 12.10 14.55
Föra 07.45 12.15 15.00
Ormöga 07.50 12.20 15.05
Köpingsvik 08.00 12.30 15.15
Borgholm, Resecentrum 08.10 12.40 15.25
Rälla 08.25 12.55 15.40
Glömminge 08.30 13.00 15.45
Färjestaden, Träffpunkten 08.40 13.10 15.55
Kalmar Centralstation 09.00 13.30 16.15
Mönsterås, E22 09.35 14.05 16.50
Ank      
Rast i Ringarum      
Cityterminalen 14.45 19.15 22.00

 

+ extra avgång Måndag 6/6 13.45 (start Böda) 

 

 

 

« tillbaka