Tidtabeller

Uppdaterad: 2021-05-12

 

  » Hållplatser
   
  » Tidtabell 14 - 22 juni 2021
  » Tidtabell Midsommar 23 - 27 juni 2021
  » Tidtabell Sommar 28 juni - 15 augusti 2021
  » Tidtabell 16 augusti - 1 september 2021
  » Tidtabell 2 september - 4 oktober 2021

 

Boka din resa här.

 

 

Stockholm - Mönsterås/Kalmar/Öland

(17 maj 2021 - 13 juni 2021)

 

Avg Måndagar + fre 28/5, 4/6, 11/6     Fredagar och söndagar                                        
Cityterminalen 10.00     16.30  
Rast i Ringarum          
Ank          
Mönsterås, E22 15.05     21.35  
Kalmar Centralstation 15.40     22.10  
Färjestaden, Träffpunkten 16.00     22.30  
Glömminge 16.10     22.40  
Rälla 16.20     22.50  
Borgholm, Resecentrum 16.30     23.00  
Köpingsvik 16.40     23.10  
Ormöga 16.45     23.15  
Föra 16.55     23.25  
Södvik 17.00     23.30  
Källa 17.05     23.35  
Löttorp, vid OKQ8 17.15     23.45  
Böda 17.30     24.00  
           
           
           

 

Öland/Kalmar/Mönsterås - Stockholm

( 17 maj 2021 - 13 juni 2021)

 

Avg Fredagar och söndagar                                            Söndagar + tors 27/5, 3/6, 10/6                                                                                   
Böda 07.15   14.30
Löttorp, vid OKQ8 07.30   14.45
Källa 07.35   14.50
Södvik 07.40   14.55
Föra 07.45   15.00
Ormöga 07.50   15.05
Köpingsvik 08.00   15.15
Borgholm, Resecentrum 08.10   15.25
Rälla 08.25   15.40
Glömminge 08.30   15.45
Färjestaden, Träffpunkten 08.40   15.55
Kalmar Centralstation 09.00   16.15
Mönsterås, E22 09.35   16.50
Ank      
Rast i Ringarum      
Cityterminalen 14.45   22.00

 

 

 

« tillbaka