Tidtabeller

 

 

  »Tabell midsommar 15-21/6 2020
  »Tabell 22/6 2020 - 16/8 2020
  » Hållplatser

 

« tillbaka

 
Uppdaterad tidtabell 2020-05-18
se länkar ovan för midsommar och sommar
 
 

Stockholm - Mönsterås/Kalmar/Öland (29 maj - 14 juni 2020)

Avg     fre och sön 29/5, 31/5, 5/6, 7/6, 12/6, 14/6
Cityterminalen     16.00
Rast i Ringarum      
Ank      
Mönsterås, E22     21.05
Kalmar, Centralstation     21.40
Färjestaden, Träffpunkten     22.00
Glömminge     22.10
Rälla     22.20
Borgholm, Resecentrum     22.30
Köpingsvik     22.40
Ormöga     22.45
Föra     22.55
Södvik     23.00
Källa     23.05
Löttorp, vid OKQ8     23.15
Böda     23.30

 

 

 

 

Öland/Kalmar/Mönsterås - Stockholm (29 maj - 14 juni 2020)

Avg fre och sön 29/5, 31/5, 5/6, 7/6, 12/6, 14/6    
Böda 07.15    
Löttorp, vid OKQ8 07.30    
Källa 07.35    
Södvik 07.45    
Föra 07.50    
Ormöga 07.55    
Köpingsvik 08.00    
Borgholm, Resecentrum 08.10    
Rälla 08.25    
Glömminge 08.30    
Färjestaden, Träffpunkten 08.40    
Kalmar, Centralstation 09.00    
Mönsterås. E22 09.35    
Ank      
Rast i Ringarum      
Cityterminalen 14.45    

 

 

 

 

 

 

« tillbaka

Inställd