Tidtabeller

 

 

  » Hållplatser
  » Tidtabell 1 feb - 31 mars 2021

 

Vi fortsätter att köra med ungefär halvfulla bussar så det finns möjlighet till mer distansering.
Uppdaterad 2021-01-08
 

Stockholm - Mönsterås/Kalmar/Öland

(4 januari 2021 - 31 januari 2021)

 

Avg Måndagar och Fredagar        
Cityterminalen 10.00        
Rast i Ringarum          
Ank          
Mönsterås, E22 15.05        
Kalmar Centralstation 15.40        
Färjestaden, Brofästet 16.00        
Glömminge 16.10        
Rälla 16.20        
Borgholm, Resecentrum 16.30        
Köpingsvik 16.40        
Ormöga 16.45        
Föra 16.55        
Södvik 17.00        
Källa 17.05        
Löttorp, vid OKQ8 17.15        
           
           
           

 

 

Öland/Kalmar/Mönsterås - Stockholm

(4 januari 2021 - 31 januari 2021)

 

Avg Torsdagar   Söndagar
       
Löttorp, vid OKQ8 07.30   14.45
Källa 07.35   14.50
Södvik 07.40   14.55
Föra 07.45   15.00
Ormöga 07.50   15.05
Köpingsvik 08.00   15.15
Borgholm, Resecentrum 08.10   15.25
Rälla 08.25   15.40
Glömminge 08.30   15.45
Färjestaden, Brofästet 08.40   15.55
Kalmar Centralstation 09.00   16.15
Mönsterås, E22 09.35   16.50
Ank      
Rast i Ringarum      
Cityterminalen 14.45   22.00

 

 

« tillbaka