Tidtabell 9 januari - 2 april 2023

« tillbaka

Boka din resa nu.

Stockholm - Mönsterås/Kalmar/Öland

(9 januari - 2 april 2023)

 

Avg Mån, Tis, Ons & Torsdagar Söndagar   Fredagar                       
Cityterminalen 09.45 12.00   16.30  
Rast i Ringarum          
Ank          
Mönsterås, E22 14.50 17.05   21.35  
Kalmar Centralstation 15.25 17.40   22.10  
Färjestaden, Träffpunkten 15.45 18.00   22.30  
Glömminge 15.55 18.10   22.40  
Rälla 16.05 18.20   22.50  
Borgholm, Resecentrum 16.15 18.30   23.00  
Köpingsvik 16.25 18.40   23.10  
Ormöga 16.30 18.45   23.15  
Föra 16.40 18.55   23.25  
Södvik 16.45 19.00   23.30  
Källa 16.50 19.05   23.35  
Löttorp, vid OKQ8 17.00 19.15   23.45  
           

 

 

 

Öland/Kalmar/Mönsterås - Stockholm

(9 januari - 2 april 2023)

 

Avg Mån, Tis, Ons & Fred   Tors & Sön                       
Löttorp, vid OKQ8 07.30   14.45
Källa 07.35   14.50
Södvik 07.40   14.55
Föra 07.45   15.00
Ormöga 07.50   15.05
Köpingsvik 08.00   15.15
Borgholm, Resecentrum 08.10   15.25
Rälla 08.25   15.40
Glömminge 08.30   15.45
Färjestaden, Träffpunkten 08.40   15.55
Kalmar Centralstation 09.00   16.15
Mönsterås, E22 09.35   16.50
Ank      
Rast i Ringarum      
Cityterminalen 14.45   22.00

 

 

 

 

 

« tillbaka