Tidtabell 7 april - 13 juni 2021

Stockholm - Mönsterås/Kalmar/Öland

(7 april 2021 - 13 juni 2021)

Obs 12-17 maj Kristi himmelsfärd se tidtabell här.

 

Avg Måndagar     Fredagar  
Cityterminalen 10.00     16.30  
Rast i Ringarum          
Ank          
Mönsterås, E22 15.05     21.35  
Kalmar Centralstation 15.40     22.10  
Färjestaden, Brofästet 16.00     22.30  
Glömminge 16.10     22.40  
Rälla 16.20     22.50  
Borgholm, Resecentrum 16.30     23.00  
Köpingsvik 16.40     23.10  
Ormöga 16.45     23.15  
Föra 16.55     23.25  
Södvik 17.00     23.30  
Källa 17.05     23.35  
Löttorp, vid OKQ8 17.15     23.45  
Böda 17.30     24.00  
           
           
           

 

Öland/Kalmar/Mönsterås - Stockholm

(7 april 2021 - 13 juni 2021)

 

Avg Fredagar   Söndagar
Böda 07.15   14.30
Löttorp, vid OKQ8 07.30   14.45
Källa 07.35   14.50
Södvik 07.40   14.55
Föra 07.45   15.00
Ormöga 07.50   15.05
Köpingsvik 08.00   15.15
Borgholm, Resecentrum 08.10   15.25
Rälla 08.25   15.40
Glömminge 08.30   15.45
Färjestaden, Brofästet 08.40   15.55
Kalmar Centralstation 09.00   16.15
Mönsterås, E22 09.35   16.50
Ank      
Rast i Ringarum      
Cityterminalen 14.45   22.00

 

 

 

« tillbaka