Tidtabell 2 september - 19 december 2021

« tillbaka

Boka din resa nu.

Stockholm - Mönsterås/Kalmar/Öland

(2 september - 19 december 2021)

 

Avg Måndagar & Torsdagar Söndagar   Fredagar                                 
Cityterminalen 10.00 12.00   16.30  
Rast i Ringarum          
Ank          
Mönsterås, E22 15.05 17.05   21.35  
Kalmar Centralstation 15.40 17.40   22.10  
Färjestaden, Träffpunkten 16.00 18.00   22.30  
Glömminge 16.10 18.10   22.40  
Rälla 16.20 18.20   22.50  
Borgholm, Resecentrum 16.30 18.30   23.00  
Köpingsvik 16.40 18.40   23.10  
Ormöga 16.45 18.45   23.15  
Föra 16.55 18.55   23.25  
Södvik 17.00 19.00   23.30  
Källa 17.05 19.05   23.35  
Löttorp, vid OKQ8 17.15 19.15   23.45  
Böda* 17.30 19.30   24.00  
           
           

* Böda trafikeras 1/4-3/10 2021 & 17/12 2021 -9/1 2022

Öland/Kalmar/Mönsterås - Stockholm

(2 september - 19 december 2021)

 

Avg Onsdagar & Fredagar   Torsdagar & söndagar                             
Böda* 07.15   14.30
Löttorp, vid OKQ8 07.30   14.45
Källa 07.35   14.50
Södvik 07.40   14.55
Föra 07.45   15.00
Ormöga 07.50   15.05
Köpingsvik 08.00   15.15
Borgholm, Resecentrum 08.10   15.25
Rälla 08.25   15.40
Glömminge 08.30   15.45
Färjestaden, Träffpunkten 08.40   15.55
Kalmar Centralstation 09.00   16.15
Mönsterås, E22 09.35   16.50
Ank      
Rast i Ringarum      
Cityterminalen 14.45   22.00

 

* Böda trafikeras 1/4-3/10 2021 & 17/12 2021 -9/1 2022

 

 

« tillbaka