Tidtabell Midsommar 23-27 juni 2021

« tillbaka

 

Stockholm - Mönsterås/Kalmar/Öland (23-27 juni 2021)

 

Avg on 23/6, to 24/6 to 24/6            to 24/6            sö 27/6            to 24/6           
Cityterminalen 10.00 12.00 13.00 16.30 17.00
Rast i Ringarum          
Ank          
Mönsterås, E22 15.05 17.05 18.05 21.35 22.05
Kalmar Centralstation 15.40 17.40 18.40 22.10 22.40
Färjestaden, Träffpunkten 16.00 18.00 19.00 22.30 23.00
Glömminge 16.10 18.10 19.10 22.40 23.10
Rälla 16.20 18.20 19.20 22.50 23.20
Borgholm, Resecentrum 16.30 18.30 19.30 23.00 23.30
Köpingsvik 16.40 18.40 19.40 23.10 23.40
Ormöga 16.45 18.45 19.45 23.15 23.45
Föra 16.55 18.55 19.55 23.25 23.55
Södvik 17.00 19.00 20.00 23.30 24.00
Källa 17.05 19.05 20.05 23.35 24.05
Löttorp, vid OKQ8 17.15 19.15 20.15 23.45 24.15
Böda 17.30 19.30 20.30 24.00 24.30
Böda Sand rondellen 17.35 19.35 20.35 24.05 24.35
Byxelkrok, hamnen 17.45 19.45 20.45 24.15 24.45

 

Öland/Kalmar/Mönsterås - Stockholm (23-27 juni 2021)

 

Avg on 23/6, to 24/6, sö 27/6 sö 27/6                      on 23/6, sö 27/6                                                                              
Byxelkrok, hamnen 07.00 11.30 14.15
Böda Sand rondellen 07.10 11.40 14.25
Böda 07.15 11.45 14.30
Löttorp, vid OKQ8 07.30 12.00 14.45
Källa 07.35 12.05 14.50
Södvik 07.40 12.10 14.55
Föra 07.45 12.15 15.00
Ormöga 07.50 12.20 15.05
Köpingsvik 08.00 12.30 15.15
Borgholm, Resecentrum 08.10 12.40 15.25
Rälla 08.25 12.55 15.40
Glömminge 08.30 13.00 15.45
Färjestaden, Träffpunkten 08.40 13.10 15.55
Kalmar Centralstation 09.00 13.30 16.15
Mönsterås, E22 09.35 14.05 16.50
Ank      
Rast i Ringarum      
Cityterminalen 14.45 19.15 22.00

 

« tillbaka