Tidtabell Jul 22 december 2022 - 8 januari 2023

« tillbaka

Boka din resa nu.

Stockholm - Mönsterås/Kalmar/Öland

(22 december 2022 - 8 januari 2023)

 

Avgångstider från Stockholm C: 

(extra avgång insatt 21/12 16.30)

Torsdag 22/12 09:45, 16:30

Fredag 23/12 08:45, 09:45, 13:00, 16:30

Måndag 26/12 16:30

Tisdag 27/12 09:45

Onsdag 28/12 09:45

Torsdag 29/12 09:45

Fredag 30/12 09:45

Söndag 1/1 12:00

Måndag 2/1 09:45

Tisdag 3/1 09:45

Onsdag 4/1 09:45

Torsdag 5/1 09:45

Fredag 6/1 09:45

Söndag 8/1 12:00

 

Se tabell för avstigningstid på din hållplats:

Avg se dagar ovan                       
Cityterminalen 08.45 09.45 12.00 13.00 16.30  
Rast i Ringarum            
Ank            
Mönsterås, E22 13.50 14.50 17.05 18.05 21.35  
Kalmar Centralstation 14.25 15.25 17.40 18.40 22.10  
Färjestaden, Träffpunkten 14.45 15.45 18.00 19.00 22.30  
Glömminge 14.55 15.55 18.10 19.10 22.40  
Rälla 15.05 16.05 18.20 19.20 22.50  
Borgholm, Resecentrum 15.15 16.15 18.30 19.30 23.00  
Köpingsvik 15.25 16.25 18.40 19.40 23.10  
Ormöga 15.30 16.30 18.45 19.45 23.15  
Föra 15.40 16.40 18.55 19.55 23.25  
Södvik 15.45 16.45 19.00 20.00 23.30  
Källa 15.50 16.50 19.05 20.05 23.35  
Löttorp, vid OKQ8 16.00 17.00 19.15 20.15 23.45  
Böda (trafikeras 22/12-8/1) 16.15 17.15 19.30 20.30 24.00  
             
             

 

 

 

Öland/Kalmar/Mönsterås - Stockholm

(22 december 2022 - 8 januari 2023)

 

Avgångstid från Böda anges! Kolla tabell för att se när den går från din hållplats!

Torsdag 22/12 07:15, 11:45

Fredag 23/12 07:15

Måndag 26/12 07:15, 11:45, 14:30

Tisdag 27/12 07:15

Onsdag 28/12 07:15

Torsdag 29/12 14:30

Fredag 30/12 07:15

Söndag 1/1 14:30

Måndag 2/1 07:15

Tisdag 3/1 07:15

Onsdag 4/1 07:15

Torsdag 5/1 14:30

Fredag 6/1 07:15

Söndag 8/1 14:30

 

Avg se dagar ovan                    
Böda (trafikeras 22/12-8/1) 07.15 11.45 14.30
Löttorp, vid OKQ8 07.30 12.00 14.45
Källa 07.35 12.05 14.50
Södvik 07.40 12.10 14.55
Föra 07.45 12.15 15.00
Ormöga 07.50 12.20 15.05
Köpingsvik 08.00 12.30 15.15
Borgholm, Resecentrum 08.10 12.40 15.25
Rälla 08.25 12.55 15.40
Glömminge 08.30 13.00 15.45
Färjestaden, Träffpunkten 08.40 13.10 15.55
Kalmar Centralstation 09.00 13.30 16.15
Mönsterås, E22 09.35 14.05 16.50
Ank      
Rast i Ringarum      
Cityterminalen 14.45 19.15 22.00

 

 

 

 

 

« tillbaka