Tidtabell 20 augusti 2018 till 12 april 2019

« tillbaka

Stockholm - Mönsterås/Kalmar/Öland (Från 20 augusti 2018 - 12 april 2019)

Avg Mån- Lör Sön Må, To, Fr & Sö
Cityterminalen 10.00 12.00 16.00
Rast i Ringarum      
Ank      
Mönsterås, E22 15.05 17.05 21.05
Kalmar, Centralstation 15.40 17.40 21.40
Färjestaden, Brofästet 16.00 18.00 22.00
Glömminge 16.10 18.10 22.10
Rälla 16.20 18.20 22.20
Borgholm, Resecentrum 16.30 18.30 22.30
Köpingsvik 16.40 18.40 22.40
Ormöga 16.45 18.45 22.45
Föra 16.55 18.55 22.55
Södvik 17.00 19.00 23.00
Källa 17.05 19.05 23.05
Löttorp, vid OKQ8 17.15 19.15 23.15
Böda* 17.30 19.30 23.30

 

*Böda trafikeras 15/12 - 6/1.

 

 

Öland/Kalmar/Mönsterås - Stockholm (Från 20 augusti 2018 - 12 april 2019)

Avg Alla dagar On, To, Fr & Sö  
Böda* 07.15 14.30  
Löttorp, vid OKQ8 07.30 14.45  
Källa 07.35 14.50  
Södvik 07.45 15.00  
Föra 07.50 15.05  
Ormöga 07.55 15.10  
Köpingsvik 08.00 15.15  
Borgholm, Resecentrum 08.10 15.25  
Rälla 08.25 15.40  
Glömminge 08.30 15.45  
Färjestaden, Brofästet 08.40 15.55  
Kalmar, Centralstation 09.00 16.15  
Mönsterås. E22 09.35 16.50  
Ank      
Rast i Ringarum      
Cityterminalen 14.45 22.05  

 

*Böda trafikeras 15/12 - 6/1.

 

 

« tillbaka