Tidtabeller

 

 

» 15 augusti 2016 - 2 oktober 2016 » Extra avgångar
» Från 3 oktober 2016 » Inställda avgångar
  » Hållplatser

 

 

« tillbaka

 

Stockholm - Kalmar/Öland (18 juni 2016 - 14 augusti 2016)

 

Avg Alla dagar Alla dagar Alla dagar
Cityterminalen 10.00 13.00 16.00
Rast i Ringarum      
Ank      
Kalmar, Fiskaregatan 15.40 18.40 21.40
Färjestaden, Träffpunkten 16.00 19.00 22.00
Glömminge 16.10 19.10 22.10
Rälla 16.20 19.20 22.20
Borgholm, Resecentrum 16.30 19.30 22.30
Köpingsvik 16.40 19.40 22.40
Ormöga 16.45 19.45 22.45
Föra 16.55 19.55 22.55
Södvik 17.00 20.00 23.00
Källa 17.05 20.05 23.05
Löttorp, vid OKQ8 17.15 20.15 23.15
Böda 17.30 20.30 23.30
Böda Sand rondellen 17.35 20.35 23.35
Byxelkrok, hamnen 17.45 20.45 23.45

 

Öland/Kalmar - Stockholm (18 juni 2016 - 14 augusti 2016)

 

Avg Alla dagar Alla dagar Alla dagar
Byxelkrok, hamnen 07.00 11.30 14.15
Böda Sand rondellen 07.10 11.40 14.25
Böda 07.15 11.45 14.30
Löttorp, vid OKQ8 07.30 12.00 14.45
Källa 07.35 12.05 14.50
Södvik 07.45 12.15 15.00
Föra 07.50 12.20 15.05
Ormöga 07.55 12.25 15.10
Köpingsvik 08.00 12.30 15.15
Borgholm, Resecentrum 08.15 12.45 15.30
Rälla 08.25 12.55 15.40
Glömminge 08.30 13.00 15.45
Färjestaden, Träffpunkten 08.45 13.15 16.00
Kalmar, Fiskaregatan 09.05 13.35 16.20
Ank      
Rast i Ringarum      
Cityterminalen 14.45 19.15 22.05

 

« tillbaka

 

Vi accepterar MasterCard VISA för säkra köp med 3D Secure-teknik MasterCard SecureCode Verified by VISA där betalningar sköts via Auriga ePayment