Tidtabeller

 

 

  » Extra avgångar
  » Inställda avgångar
  » Hållplatser

 

 

« tillbaka

 

Stockholm - Kalmar/Öland (3 oktober 2016 - 9 april 2017)

Avg Mån- Fre Lör & Sön Må, To, Fr & Sö
Cityterminalen 10.00 12.00 16.00
Rast i Ringarum      
Ank      
Kalmar, Fiskaregatan 15.40 17.40 21.40
Färjestaden, Brofästet Öland 16.00 18.00 22.00
Glömminge 16.10 18.10 22.10
Rälla 16.20 18.20 22.20
Borgholm, Resecentrum 16.30 18.30 22.30
Köpingsvik 16.40 18.40 22.40
Ormöga 16.45 18.45 22.45
Föra 16.55 18.55 22.55
Södvik 17.00 19.00 23.00
Källa 17.05 19.05 23.05
Löttorp, vid OKQ8 17.15 19.15 23.15
Böda 17.30 19.30 23.30

*Hållplatsen Böda trafikeras under perioden 17/12 2016 - 8/1 2017, start och endhållplats under resterande period är Löttorp.

 

 

Öland/Kalmar - Stockholm (3 oktober 2016 - 9 april 2017)

Avg Alla dagar On, To, Fr & Sö  
Böda* 07.15 14.30  
Löttorp, vid OKQ8 07.30 14.45  
Källa 07.35 14.50  
Södvik 07.45 15.00  
Föra 07.50 15.05  
Ormöga 07.55 15.10  
Köpingsvik 08.00 15.15  
Borgholm, Resecentrum 08.10 15.25  
Rälla 08.25 15.40  
Glömminge 08.30 15.45  
Färjestaden, Brofästet Öland 08.45 16.00  
Kalmar, Fiskaregatan 09.05 16.20  
Ank      
Rast i Ringarum      
Cityterminalen 14.45 22.05  

*Hållplatsen Böda trafikeras under perioden 17/12 2016 - 8/1 2017, start och endhållplats under resterande period är Löttorp.

« tillbaka

 

Vi accepterar MasterCard VISA för säkra köp med 3D Secure-teknik MasterCard SecureCode Verified by VISA där betalningar sköts via Auriga ePayment