Tidtabeller

 

 

» 15 juni 2014 -  10 augusti 2014
» Extra avgångar
» 11 augusti 2014 -  30 november 2014
» Inställda avgångar
  » Hållplatser

 

 

OBS ny prislista, se nya priser under fliken priser

Stockholm - Kalmar/Öland (15 juni 2014 - 10 augusti 2014)

 

Avg Alla dagar Alla dagar Alla dagar
Cityterminalen 10.00 13.00 16.00
Rast i Ringarum      
Ank      
Kalmar, Fiskaregatan 15.40 18.40 21.40
Färjestaden, Träffpunkten 16.00 19.00 22.00
Glömminge 16.10 19.10 22.10
Rälla 16.20 19.20 22.20
Borgholm, Resecentrum 16.30 19.30 22.30
Köpingsvik 16.40 19.40 22.40
Ormöga 16.45 19.45 22.45
Föra 16.55 19.55 22.55
Södvik 17.00 20.00 23.00
Källa 17.05 20.05 23.05
Löttorp, vid OKQ8 17.15 20.15 23.15
Böda, BödaBaden 17.30 20.30 23.30
Byxelkrok, hamnen 17.50 20.40 23.50

 

Öland/Kalmar - Stockholm (15 juni 2014 - 10 augusti 2014)

 

Avg Alla dagar Alla dagar Alla dagar
Byxelkrok, hamnen 07.00 11.30 14.15
Böda, BödaBaden 07.15 11.45 14.30
Löttorp, vid OKQ8 07.30 12.00 14.45
Källa 07.35 12.05 14.50
Södvik 07.45 12.15 15.00
Föra 07.50 12.20 15.05
Ormöga 07.55 12.25 15.10
Köpingsvik 08.00 12.30 15.15
Borgholm, Resecentrum 08.15 12.45 15.30
Rälla 08.25 12.55 15.40
Glömminge 08.30 13.00 15.45
Färjestaden, Träffpunkten** 08.45 13.15 16.00
Kalmar, Fiskaregatan* 09.05 13.35 16.20
Ank      
Rast i Ringarum      
Cityterminalen 14.45 19.15 22.05

 

« tillbaka

 

Vi accepterar MasterCard VISA för säkra köp med 3D Secure-teknik MasterCard SecureCode Verified by VISA där betalningar sköts via Auriga ePayment