Tidtabeller

 

 

» 1 mars 2014 -  14 juni 2014
» Extra avgångar
» 15 juni 2014 -  17 augusti 2014
» Inställda avgångar
  » Hållplatser

 

 

Stockholm - Kalmar/Öland (1 mars 2014 - 14 juni 2014)

Avg Må-Lö Alla dagar
Cityterminalen 10.00 12.00 16.00
Rast i Ringarum      
Ank      
Kalmar, Fiskaregatan 15.40 17.40 21.40
Färjestaden, Träffpunkten 16.00 18.00 22.00
Glömminge 16.10 18.10 22.10
Rälla 16.20 18.20 22.20
Borgholm, Resecentrum 16.30 18.30 22.30
Köpingsvik 16.40 18.40 22.40
Ormöga 16.45 18.45 22.45
Föra 16.55 18.55 22.55
Södvik 17.00 19.00 23.00
Källa 17.05 19.05 23.05
Löttorp, vid OKQ8 17.15 19.15 23.15
Böda, BödaBaden* 17.30 19.30 23.30

*Fr.o.m den 14/4 2014 är hållplatsen Böda  i bruk. Start och ändhållplats under resterande period är Löttorp.

Öland/Kalmar - Stockholm (1 mars 2014 - 14 juni 2014)

Avg Alla dagar Alla dagar  
Böda, BödaBaden* 07.15 14.30  
Löttorp, vid OKQ8 07.30 14.45  
Källa 07.35 14.50  
Södvik 07.45 15.00  
Föra 07.50 15.05  
Ormöga 07.55 15.10  
Köpingsvik 08.00 15.15  
Borgholm, Resecentrum 08.15 15.30  
Rälla 08.25 15.40  
Glömminge 08.30 15.45  
Färjestaden, Träffpunkten 08.45 16.00  
Kalmar, Fiskaregatan 09.05 16.20  
Ank      
Rast i Ringarum      
Cityterminalen 14.45 22.05  

*Fr.o.m den 14/4 2014 är hållplatsen Böda  i bruk. Start och ändhållplats under resterande period är Löttorp.

« tillbaka

Vi accepterar MasterCard VISA för säkra köp med 3D Secure-teknik MasterCard SecureCode Verified by VISA där betalningar sköts via Auriga ePayment