Tidtabeller

 

 

  » Extra avgångar
  » Inställda avgångar
» 10 augusti 2015 - 17 juni 2016 » Hållplatser

 

 

« tillbaka

Stockholm - Kalmar/Öland (10 augusti 2015 - 17 juni 2016)

Avg Må-Lö Alla dagar
Cityterminalen 10.00 12.00 16.00
Rast i Ringarum      
Ank      
Kalmar, Fiskaregatan 15.40 17.40 21.40
Färjestaden, Träffpunkten 16.00 18.00 22.00
Glömminge 16.10 18.10 22.10
Rälla 16.20 18.20 22.20
Borgholm, Resecentrum 16.30 18.30 22.30
Köpingsvik 16.40 18.40 22.40
Ormöga 16.45 18.45 22.45
Föra 16.55 18.55 22.55
Södvik 17.00 19.00 23.00
Källa 17.05 19.05 23.05
Löttorp, vid OKQ8 17.15 19.15 23.15
Böda* 17.30 19.30 23.30

*T.o.m den 27/9 2015 samt 19/12-6/1 2016 är hållplatsen Böda  i bruk. Start och ändhållplats under resterande period är Löttorp.

 

Öland/Kalmar - Stockholm (10 augusti 2015 - 17 juni 2016)

Avg Alla dagar Alla dagar  
Böda* 07.15 14.30  
Löttorp, vid OKQ8 07.30 14.45  
Källa 07.35 14.50  
Södvik 07.45 15.00  
Föra 07.50 15.05  
Ormöga 07.55 15.10  
Köpingsvik 08.00 15.15  
Borgholm, Resecentrum 08.15 15.30  
Rälla 08.25 15.40  
Glömminge 08.30 15.45  
Färjestaden, Träffpunkten 08.45 16.00  
Kalmar, Fiskaregatan 09.05 16.20  
Ank      
Rast i Ringarum      
Cityterminalen 14.45 22.05  

*T.o.m den 27/9 2015 samt 19/12 - 6/1 2016 är hållplatsen Böda  i bruk. Start och ändhållplats under resterande period är Löttorp.

 

« tillbaka

Vi accepterar MasterCard VISA för säkra köp med 3D Secure-teknik MasterCard SecureCode Verified by VISA där betalningar sköts via Auriga ePayment